Současná doba je pro mladé lidi velmi složitá. V řadě případů nedostanou mladí lidé od svých rodičů nic našetřené – a to hlavně proto, že rodiči sami velmi často nemají na rozdávání. Řada lidí, i když by si přála vlastní bydlení, v ideálním případě dům se zahranou, zůstanou celý život v pronajatém bytě. Zkrátka nejedná se o příliš optimistický scénář. Pokud je přesně tohle i váš případ, máme pro vás tip na bydlení, díky kterému si vlastní dům se zahranou můžete dovolit i vy? Nevěříte? Čtěte dál! Poradíme vám dům, který seženete již do jednoho milionu Korun.

dům se zahradou

Mobilheim Top-mobilnidomy mají spoustu výhod. Jedná se o stavby, které jsou montovány. Jsou tedy sestaveny během několik málo dnů. Pokud se tedy pro tuto variantu rozhodnete, stačí vám otevřít katalog domů, jeden z nich si vybrat, zaplatit a již do měsíce může u vás na pozemku stát celoročně obyvatelná stavba.

Ano, čtete dobře. Mobilheimy jsou celoročně obyvatelné. Mají dobré zateplení a rozvody elektrického proudu, vody a odpadu jsou samozřejmostí. Nemusíte se tak bát, že v noci vám v domě bude zima, nebo že se v takovém domě ani neosprchujete.

dům na samotě

Mobilní domy mají celou řadu dispozic. V katalozích jsou nabízeny stavby především o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1, 3+kk, nebo 3+1. Nicméně pokud by vám tyto dispozice byly malé, nebo vám nevyhovovaly, není žádný problém si nechat vysněný dům navrhnout přesně dle vašich představ. Jedná se o variantu, díky které můžete mít dům zařízený přesně dle vašich představ. Můžete si zvolit stavební materiály i barvy, nicméně musíte počítat s tím, že tato varianta se vám prodraží. Pokud tedy nemáte dostatek peněz, raději vybírejte již z předem navržených domů.

Věřte, že mobilheimy jsou stavby, které si zkrátka zamilujete vy, i celá vaše rodina. Navíc vás tohle bydlení nepřivede na mizinu.