Zařizování dětského pokoje považuje mnoho rodičů za příjemnou událost, díky které chtějí svému dítěti nabídnout to nejlepší a nejútulnější prostředí, které tolik potřebuje. Dominantou každého pokoje pro dítě ovšem nejsou zdi a jejich barva, jak se mnoho rodičů mylně domnívá, ale právě volba nábytku, který by měl být prvotřídní kvality. Jednolůžkové postele z masivního dřeva jsou pro každé dítě tou nejlepší volbou, a to i díky jejich odolnosti a pevnému zpracování.
Pokud jste ještě do pokoje vašeho dítěte nábytek nevybrali, neváhejte se podívat na nabídku našich postelí, která vás možná přesvědčí o koupi jedné z nich.
postel a balónky

Jednoduchost versus moderní design

Rodiče hledí na výběr postele spíše jako na praktické řešení, které poskytne dítěti pohodlí, dostatek prostoru a jistotu, že mu vydrží několik let. Starší děti si ovšem tento druh nábytku chtějí vybrat dle svého vkusu a mají na něho i požadavky, které byste neměli přehlížet. Pokud se neztotožní s vaší volbou přírodního lakovaného dřeva, neváhejte jim dopřát odstín a design takové postele, kterou si v okamžiku zamilují.
Vybírat můžete z několika zajímavých a vkusně řešených provedení. Nepřehlédněte nabídku postelí v podobě grafitu, bílé lakované verzi, buku, dubu neboolše. Svým výrazným a nepřehlédnutelným provedením se rozhodně v pokoji vašeho dítěte neztratí, ale zcela jistě ho pouze vylepší.
jednolůžková postel

Možnosti a účel, který hraje klíčovou roli

Několik moderních typů postelí v naší nabídce disponují zejména ochrannou zábranou, kterou lze snadno odebrat v případě, že po ní vaše dítě netouží. Mnohem důležitější je však zaměřit se i na prostor pod ní, kdy si můžete zvolit variantu se šuplíky nebo i s přistýlkou. V nabídce nalezete i verzi, kde získáte obojí. Dle vašeho přání a vkusu si jistě z velké škály postelí vyberete takovou, která se bude nádherně vyjímat i v pokoji u vás doma, kde si vaše dítě zaslouží pouze to nejlepší.