Plná skříň oblečení, ale při výběru outfitu máte často pocit, že vlastně není z čeho vybírat? S tímto problémem se potýká mnoho lidí, takže v tom rozhodně nejste sami. Nicméně tento problém se dá poměrně snadno řešit. Jde o to, že máte ve skříni příliš mnoho trendy kousků. Pravděpodobně se jedná o hodně barevné a výrazné kousky. Jednu sezónu letí zelená barva, potom květinové vzory a nákladně krajky. Takové barevné a výrazné kousky se ale mezi sebou nedají dost dobře kombinovat.

barevné šaty

Řešením problému je tedy vyměnit některé trendy kousky za basic. Nákup jednobarevných kousků od kvalitních značek vaši skříň úplně promění. Zajisté i ve vašem šatníku najdete nějaké basic džíny, které se hodí skoro ke všemu. Je to tak? A teď si představte mít podobných snadno kombinovatelných kousků plnou skříň!

U základních kousků, které budete nosit často, rozhodně dbejte na kvalitu. Nebojte se do nich investovat více a vybírejte si oblečení od kvalitních značek. Abyste ale nepřepláceli zbytečně moc, prozradíme vám tajnou slevu: About you influencer sleva.

bílé šaty

About you je jeden z největších e-shopů s oblečením. Najdete tady obrovský výběr značkového oblečení. Pomocí filtrů snadno najdete vaše vysněné basic kousky, které se budou dobře kombinovat. Pro začátek doporučujeme určitě koupit kvalitní černé společenské kalhoty. Rozhodně dbejte na materiál, aby vám kalhoty byly pohodlné a dlouho vydržely. Budete je moci kombinovat s různými svetry, košilemi i sáčky.

Další kousek, který by vám zejména v zimě neměl chybět je svetr v nějaké neutrální barvě. Může to být černá, bílá nebo béžová. Vybírejte svetr s vysokým podílem vlny nebo kašmíru. Takové materiály vás v chladných dnech krásně zahřejí, a navíc budou působit velmi luxusně. Budete je moci nosit jak ke kalhotám, tak i k různým sukním nebo přes upnuté šaty.