Jak na tom jste finančně? Tuhle otázku vám může položit i vaše banka, pokud budete žádat o hypotéku, ale ne jen vaše i jiná banka. Určitě už jste slyšeli o hypotéce bez registru. Tak to je super, jelikož je to asi ta nejrychlejší cesta jak se dostat k financím, které tak nutně potřebujete a jde to i bez otázky jak na tom jste finančně, bez které se tedy obejdete. I když se najdou lidé, kteří jsou proti nebankovním společnostem, tak se najdou i příznivci s dobrými zkušenosti a dále předávají své zkušenosti přátelům a známým, protože oni byli spokojeni. Tahle hypotéka je ideální i pro mladé lidi, kteří se rozhodli, že se postaví na vlastní nohy a konečně si vybudují společně své zázemí a začnou tvořit rodinu, protože už mají kde.

hypotéka

Pokud si nevíte ale rady a stále si nejste jistí, že hypotéka bez registru není nic pro vás, tak se zkuste poradit z nějakým finančním poradcem. Můžete narazit i na takového, který vám poradí i bez nároku na finanční kompenzaci. Ale když tak toužíte po svém novém bydlení tak nevím jestli je na co čekat. Jestli že teď bydlíte v nájmu, tak si spočítejte kolik platíte nájem a kolik by jste platili hypotéku společnosti. Určitě na na nájmu zaplatíte víc a ještě takový dodatek je, že platíte něco co nikdy nebude vaše.

hypotéka

Klidně můžete zavítat i do banky a zkusit zažádat o hypotéku u nich, ale můžete odsud odejít zklamáni a z prázdnou. Banka má totiž kritéria kterými se řídí a jsou i dost přísná. Bez nahlížení registru vám peníze určitě neposkytnou. Dále budete muset dokazovat váš příjem a hlavně budou kontrolovat i vaši bonitu. Když uvidí že máte někde další půjčku nebo dvě tak by to zase nebyl takový problém, ale budou zkoumat zda vůbec budete schopni splácet hypotéku a další své závazky. A jelikož ještě musíte z něčeho žít a platit další poplatky tak aby jste žili na nějaké úrovni tak vám musí něco zbývat. A pokud pro banku nebudete bonitní, tak vám žádost o hypotéku zamítnou a vaše cesta povede nejspíše k nebankovní společnosti. Tak proč si cestu za lepším bydlením nezkrátit.

Ale nutit vás nikdo nemůže, pokud vaše důvěra není stále 100% tak můžete dále čekat a zkusit za nějaký čas podat novu žádost o hypotéku a třeba se vám to tentokrát podaří. Pro všechny příležitosti si zkuste zapsat kontakt a kdyby jste změnili názor, tak se neváhejte na společnost obrátit.