Máte rádi kulturní akce? Divadlo, koncerty kino? Kdo by to neměl rád. Navštívit divadlo je tak trochu svátek. Člověk se hezky oblékne, upraví, připadá si jako někdo docela jiný. Atmosféra v divadle je úžasná a jedinečná. Nedá se to s ničím srovnat. Ta interakce mezi publikem a herci je prostě úžasná. Koncerty jsou také jedinečné. Je to něco úplně jiného, než když posloucháte hudbu na CD. Stejně tak film v kině nabízí úplně jiné podívání, než když se díváte na film z DVD. Kulturu k životu potřebujeme. Je to rozhodně záležitost, která pozvedá naši duši. K životu ji potřebujeme. Jen na ni nemáme mnoho času. Nebo spíš čas bychom i snad i našli, ale kdo by surfoval po webových stránkách jednotlivých kulturních zařízení, aby se seznámil a aktuálním programem. To je poměrně nezanedbatelná ztráta času.
diváci v divadle
A co třeba, kdybyste si nechali nabídku posílat přes internet prostřednictvím newsletteru? Prolétnout program přímo z e-mailu Vám pak zabere jen pár vteřin.
 

Velmi praktický pomocník pro milovníky kultury

Internet je velmi praktický pomocník pro milovníky kulturních událostí. Nejen co se týče výběru, ale také co se týká rezervace a nákupu vstupenek. Dříve to bylo náročné. Telefonická rezervace, pak jste se museli dostavit osobně do předprodeje kulturního zařízení. Dnes je možné vše vyřídit přes internet. Rychle z pohodlí domova.
fialová opona
Pokud nejste milovníci kultury, možná byste si měli položit otázku, proč tomu tak je? Možná jste pouze jen nedali příležitost to v sobě odhalit. Zkuste dát kultuře šanci. Určitě nebudete ani trochu litovat. Pravděpodobně není vhodné, abyste si hned rezervovali vstupenky na Nabucca. Ale co kdybyste to zkusili třeba s nějakým muzikálem? Můžete vyrazit do Prahy a spojit to s příjemným výletem. Lístky si můžete samozřejmě objednat prostřednictvím internetu. Je to docela snadné.