Dnešní doba je těžká a každý z nás se někdy rád odreaguje a dobře pobaví. Chtěli byste ale zkusit něco nového a přitom ještě legálního? Zkuste poppers.

Když vyrazíte za zábavou i do ložnice – Co je poppers a jaké má účinky?

Název poppers je již zlidovělý, ale co si pod tím představit ví jen málo kdo. Jde vlastně o několik chemických látek, které jsou v malé lahvičce a slouží k inhalaci. Nebojte se, nejde o drogy, jde o legálně povolené látky, jen se u nás smí prodávat pouze osobám plnoletým třeba jako alkohol nebo cigarety. V sedmdesátých letech, kdy se ale tato látka dostala do povědomí lidí, to úplně snadno sehnat nešlo, dnes už naštěstí ano. Narazit na poppers můžete na internetu ale i v sexshopech a na jaké účinky se vlastně můžete těšit?

pexels-photo-697244

Euforie co trvá jen chvíli

Poppers cena se odvíjí od toho, jak velkou lahvičku si budete chtít pořídit. Asi je potřeba říct, že látka není určena k pravidelnému užívání, jde totiž o chemikálii, a proto jsou s užíváním spojené i jisté rizika, ale to platí jen o dlouhodobém užívání. Hlavním důvodem, proč je poppers populární je to, že ihned po vdechnutí látky se dostavuje sice jen krátký ale velmi intenzivní pocit euforie, přidá se typicky bušení srdce a pocit tepla po celém těle. Z tohoto důvodu se látka hojně užívá na diskotékách nebo tanečních akcích ale nejen tam.

Když totiž tato směs látek vyletěla, užívali poppers například homosexuálové během pohlavního styku. Dnes je běžně k dostání i v sexshopech a doporučuje se krátké nadechnutí těsně před vyvrcholením. Sami můžete vyzkoušet, jaké to má účinky a zda je poté prožitek ze sexu opravdu lepší. No ale kdo by se nechtěl v posteli občas dostat do blaženého stavu euforie, že? Navíc to funguje jako afrodiziakum.

pexels-photo-185481

Čím víc tím líp?

Čím větší balení si pořídíte, tím větší účinky se mohou dostavit. Jakmile je totiž v lahvičce více tekutiny, víc látek také vdechnete. Doporučuje se ale jen krátký jeden nádech, účinky se dostavují téměř okamžitě, ale po několika vteřinách zase vymizí, takže se nemusíte obávat dlouhodobého omámení. Pokud to ale s užitím přeženete, připravte se, že vás bude pořádně bolet hlava.

Během užívání by se tak měly striktně dodržovat pravidla, přemíra této látky může ohrožovat i dýchací cesty.