Vždycky jsem jako malé dítě ráda sportovala. A ze začátku jako dítě jsem měla ráda různá odrážedla a později kolo s těmi přídavnými kolečky. Jistě si to pamatujete. Bylo to klasické dětské kolo a na zadním kole mělo ještě taková dvě malá kolečka, aby byla lepší stabilita a dítě z kola nespadlo. Jenomže já jsem si na to kolo s přídavnými kolečky tak hodně zvykla, že jsem ty kolečka tam měla asi do osmi anebo do devíti let a stejně potom jsem se velmi těžko naučila jezdit klasicky na kole. Kolikrát jsem spadla, že jsem měla odřená kolena anebo jsem měla taky jednou rozbitou hlavu. A nevím, jestli byl tedy sport na kole něco pro mě. Pamatuji si, když mi bylo jedenáct let. Chtěla jsem se sestrou sportovat na kole. Tak začátku jsme si řekly, že si prvně zaběháme, ale později sestra řekla, že pojedeme na kole se projet. Souhlasila jsem a těšilo mě to.

Jízdu na kole mám ráda.

Ani jsme si nevzaly helmy. Jely jsme a chtěly jsme jet přes pole kolem lesa. A když jsme jely, tak já jsem najela na nějaký kamínek. A samozřejmě, že se stala nehoda. Místo sportu na kole jsem skončila na zemi. Měla jsem rozbitou hlavu o nějaký kámen. A tekla mi z hlavy krev. Sestra rychle reagovala, ránu mi ošetřila a pěšky jsme šly domů.

Retro kolo.

Kola jsme si zamkly zámkem k nějakému plotu. Takže od této doby jsem se velmi bála jezdit na kole. Nicméně ale už jsem dospěla a mám své kolo. Kolo mám klasické, mám taky elektrokolo a moc ráda sportuji. Taky jsem si pořídila chrániče na kolena a na lokty a taky hlavně helmu. A vám taky doporučuji, pokud hodně a často sportujete, tak si samozřejmě nezapomeňte pořídit helmu. Věřte mi, že i když si myslíte, že to potřebovat nebudete, tak se mýlíte. Helma vám samozřejmě může taky zachránit život. Od toho helmy na sport přeci jsou. A jak jste na tom vy se sportem? Máte nějaký svůj oblíbený sport?