Americká hypotéka je velice populární a není se co divit. Nabízí totiž velice výhodné podmínky. Má nízkou úrokovou sazbu. Dobu splatnosti až 30 let. Garantovány jsou také nízké splátky. Ručit můžete jakoukoliv nemovitostí a peníze můžete použít jakýmkoliv způsobem. To je hned několik výhod, pro které si jí spoustu z nás již zvolilo za číslo jedna.

smlouva

Nikdo se neptá, na co peníze použijete

V tomto případě se totiž nikdo neptá, na co peníze použijete. Nemusíte nic dokládat, nic vysvětlovat. Můžete je použít za jakýmkoliv účelem.

  • Doba splácení se pohybuje opravdu na dlouhé rovnici. Splatnost až 30 let je nejdelší, po kterou budete měsíčně splácet.
  • Získat můžete až 70 % z odhadu nemovitosti. Odhad provádíme sami, takže předem nic neplatíte.
  • Tolerujeme záznamy, a to jak v bankovních, tak také v nebankovních registrech.
  • Podnikáte a hledáte si výhodnou půjčku? V případě podnikatelů nevadí ani nízké daňové přiznání. S tím bývá často v bankách problém.
  • Schválíme vám úvěr expresně.
  • Úvěr můžete předčasně kdykoliv splatit, a to bez sankcí.
  • Potřebujete peníze rychle a spolehlivě? Pak se obraťte na naše středisko profesionálů.
  • Bez otálení, bez zdlouhavého vyřizování

Každý z nás se může dostat do situace, kdy potřebuje získat nějaké peníze navíc. Pokud se jedná o pár korun, tak si často poradíme sami, ale pokud se jedná o vyšší částky, už musíme myslet na to, co dáme do zástavy, za co získáme peníze nebo jaký typ půjčky či úvěru zvolit. Tento typ je praktický a také poměrně levný. Toleruje záznamy, nemusíte chodit do banky na milion schůzek, ušetříte tím čas i peníze, a ještě k tomu získáte úrokovou sazbu třeba stejně výhodou, jako by tomu bylo v bance. Je to jen další z možností, jak získat finance, ovšem za výhodných podmínek a také bez stresu a starostí.

hotovost

S námi nemůžete sejít z cesty. S naším úvěrem povedou vaše kroky jen dopředu. Nebudeme vás srážet, ale naopak budeme se snažit vám co nejvíce pomáhat. Takové jsou naše úvěry.