Vždycky jsem si říkala, že až budu velká, tak chci dělat něco s módou. Samozřejmě, že jsem prvně chtěla být modelka anebo herečka. Líbilo se mi, jak se herečky stále jenom převlékají a hrají krásné a důležité role. Musím říct, že mně osobně by se to taky líbilo, kdyby mě někdo hodně oblékal a taky mě pak pěkně nalíčil. Jenom si to představte. Jdete do nějak do nějaké kostymérky, kde vám dají opravdu krásné oblečení. Samozřejmě, že při nějakých televizních rolích to nemusí být pěkné oblečení. Někdy potřebují filmaři tati mít čarodějnici. A já si myslím, že já bych byla úplně ideální čarodějnice.

Jsem módní typ ženy.

Nevím jak vy, ale mně by to vůbec nevadilo hrát čarodějnici. Třeba kdyby mě ve filmu stále vybírali za čarodějnici nebo na nějakou zlou, tak budu taky spokojená. To by mi nevadilo. Šlo by mi hlavně o to, že bych se stále mohla hrabat v módě. A taky by mě bavilo, kdybych třeba v televizi mohla hrát nějakou princeznu nebo nevěstu. Moc mě uchvacují totiž veliké róby a svatební šaty.

Sleduji módní trendy.

Takže pokud bych mohl hrát ve filmu nějakou nevěstu, tak bych byla opravdu v sedmém nebi. Moc bych si přála mít na sobě módní bílé takové ty šlehačkové svatební šaty. Nelíbí se mi rovné splývavé minimalistické šaty. Pokud by to bylo na svatbu, tak bych chtěla opravdu honosné a mohutné svatební bílé šaty. Chtěla bych, aby všude na svatebních šatech byla krásná moderní krajka a taky perličky. Ano, chtěla bych něco mohutného a velmi okázalého. A vždyť svatbu bych chtěla asi nejspíš jenom jednou. Tak proč bych si svou první a poslední svatbu nemohla pořádně užít! Moc ráda bych taky měla pěkné družičky, které bych oblékla do módní béžové barvy, protože je to jedna z mých velmi oblíbených barev. A jaká barva se líbí vám? Nebo nehrajete na módní barvy a nosíte takové barvy, které máte zrovna doma v šatníku? Záleží to na každém.