Když se řekne půjčka, představíte si pod tím nějaký finanční obnos, třeba jaký chcete a pak vypočítanou měsíční splátku, kterou budete platit po dobu například několika let. A co když se řekne úvěr? Napadne vás nebankovní hypotéka? Co si pod tímto pojmem představíte? Abychom si celý produkt trochu osvětlili, řekneme si základní pravidla, co znamená taková nebankovní hypotéku a na co se peníze z ní používají, k jakému účelu je můžete využít https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/nebankovni_hypoteky/.

dohoda

  • Samozřejmostí je příjemně nízká úroková sazba, kterou byste taktéž měli znát z bankovních domů. Úvěry se poskytují zejména klientům, které banka odmítla, protože jakmile vás banka odmítne, tak kam máte potom jít? Kde najít jinou vhodnou alternativu? V tomto vám právě může pomoci soukromý sektor.

Banky často odmítají své klienty z důvodu záznamu v registru. Co to jsou vlastně ty registry? Jak tam můžete mít záznam? Registry jsou dvojího typu a to bankovní a nebankovní. Zapisují se zde prohřešky, takže jestliže máte záznam, může to vidět a vědět jakákoliv instituce a to jak bankovní tak také soukromá společnost. Záznam získáte například za opožděnou platbu, nezaplacenou fakturu, dluhy, exekuce a další finanční problémy.

vyřízení

Soukromé společnosti tolerují záznamy i nízké příjmy

Soukromé společnosti dokážou tolerovat záznamy. Jde jim převážně o to, abyste dokázali splátku každý měsíc splácet, takže nevadí nějaký prohřešek z minulosti, pokud to nemá vliv na měsíční splácení. Dalším obvyklým a velice častým problémem jsou příjmy. Nedosahujete svým příjmem na vysokou hypotéku? Problém, který se týká statisíců z nás. V dnešní době obzvláště složitá záležitost. My však i nižší příjmy tolerujeme a na váš dům nebo jinou nemovitost vám úvěr poskytnout můžeme. Jedná se o to, že ručíte nemovitostí, za kterou získáte až 70% odhadní ceny. Doba splatnosti se může pohybovat klidně od jednoho roku až po dlouhých 30 let. Nízké měsíční splátky jsou velkou výhodou. Splátky se velice často podobají těm z běžných bankovních institucí a jsou velmi nízké. Dokážeme se vám přizpůsobit.