Myslím si, že pokud se člověk zajímá o kulturu, tak taky bude jistě znát některé důležité herce anebo divadelní herce anebo různé knihy. Já se velice zajímám o literaturu, Myslím si, že když se lidé zajímají o literaturu, tak to u nich vzbuzuje takový dojem, že jsou chytří a více vnímaví. Tedy alespoň já jsem slyšela, že když se někdo zajímá hodně o literaturu, tak ti lidé jsou opravdu více vnímavější nejen vůči sobě, ale i tak i svému okolí. Absolutně nevím, jestli tohle pravda. A když tedy já osobně mám opravdu hodně ráda kulturu, a to hlavně právě četbu, tak si ale nepřipadám, že bych byla více nějaká jiná anebo intuitivní.

Rádi jezdíme na nová místa.

Možná jsem taková více citlivá a dokáži se taky víc se vcítit do druhých lidé. Líbí se mi na sobě, že dokáži s každým komunikovat a taky s každým vycházím opravdu skvěle a bezproblémově, protože se nerada hádám. To se raději podívám na pěkný film nebo si zajdu do kina či do divadla. Myslím si, že když člověk má rád kulturu, tak je taky takový klidní a vnitřně vyrovnaný. Opravdu neznám žádného agresora, který se zajímá třeba o kino anebo o divadlo. A taky podle mého názoru kino a divadlo je právě takovým místem, kde se třeba mohli potkat někteří lidé, kteří potom spolu stráví zbytek života.

Moc ráda čtu.

Protože jsou podle mého názoru taky takoví lidé, co se zajímají o stejnou věc nebo mají společné zájmy a koníčky, tak je potom veliká pravděpodobnost, že jim to bude v budoucnu ve vztahu více klapat. To je pravda, protože záliby spojují. Ale taky jsou takoví lidé, kteří mají úplně odlišné koníčky a zájmy, ale tak jim to třeba skvěle klape. Záleží opravdu na preferencích. A pokud se sejdou dva milovníci kultury, tak mají opravdu z půlky vyhráno. Já mám třeba partnera, který je také velký milovník četby a divadla. Ale taky moc rádi cestujeme za cizí kulturou a baví nás objevovat nová místa.