Malý stůl a malý počet židlí už ve vaší domácnosti nepostačuje? Potřebujete více prostoru během stravování vaší rodiny? Pak si vyberte prostornější stůl s více židlemi, kdy se vás tak bude moci najíst více osob najednou.

Není nad to se celá rodina hezky sejít u jednoho stolu, ať už u oběda, večeře nebo při nějaké slavnostní příležitosti.

Aby se vás ke stolu vešlo potřebné množství nebo pokud často hostíte nějakou návštěvu, mohl by se vám do kuchyně nebo jídelny hodit jídelní set pro 6 osob, který obsahuje dostatečně velký stůl a k tomu šest židlí.
jídelní set

Velký výběr dekorů stolů a židlí

Přemýšlíte, jaký vzhled stolu a židlí by se do vašeho domova hodil? V nabídce si určitě vyberete. Obsahuje totiž hned několik různých dekorů, kdy tak můžete vybrat ten nejvhodnější do vašeho interiéru. V nabídce tak můžete narazit třeba na dekor buku, dubu, třešně, švestky a další. Topem je stále více oblíbený masiv. Vybrat si také můžete z různě barevných potahů na židle, které oživí jejich celkový vzhled.
jídelní stůl

Pokud máte větší rodinu nebo k vám často chodí návštěvy, určitě se větší stůl a větší počet židlí hodí k tomu, aby se návštěva měla kde pohodlně usadit, případně si u vás dát kávu a něco dobrého. Pro takové případy je jídelní set pro 6 osob ideálním řešením, které je vhodné do každého interiéru.

Vsaďte na moderní a elegantní design stolu a židlí, které se budou perfektně hodit do vašeho domova a utvoří tak společně příjemný prostor určený ke stravování celé vaší rodiny a vašich návštěv.

Za lákavé ceny tak můžete pořídit stůl a židle pro šest osob ve stejném designu, který bude dominantou vaší kuchyně nebo jídelny a vyladí tak váš interiér.

Nyní už si budete moci užít příjemné setkání u jídla s celou vaší rodinou, která se bude moci pohodlně usadit na židle s potahy z vybraného vzoru látky z nabídky u prostorného stolu.