Pokud si chceme vytvořit domácí relaxační zázemí, tak rozhodně bychom měli pouvažovat o vířivce, která by na našem seznamu neměla chybět. V dnešní době není problém si zakoupit vířivku přesně na míru, která nám bude vyhovovat do našich prostorů. Klidně může být doma nebo ve venkovním prostředí na terase nebo v zahradě. Záleží na možnostech a také instalaci a přístupu vody. Její použití ovšem není nijak omezující a lze si její trysky vychutnávat klidně po celý rok, ačkoliv ji nejvíce oceníme spíše v chladnějším období. Nemluvě o tom, že když ji umístíme do zahrady, tak při teplém večeru si můžeme dopřát jemnou sílu trysek, které budou masírovat naše tělo a ještě si užívat blažený pohled na hvězdné nebe.

vířivka nazahradě

Vířivka pomáhá v prevenci

Je pravdou, že v dnešní době jsme všichni vystaveni stresovým situacím. Jak je prokázané, tak stres rozhodně neprospívá našemu zdraví. Pokud budeme pravidelně navštěvovat tuto skvělou koupel s relaxací, poté prospějeme svému tělu. Trysky, které jemně masírují naše svaly, tak je nejen uvolňují, ale také mají vliv na cévy, kyslík v krvi, čímž se zlepší krevní oběh a právě se tímto způsobem odbourává stres. Zároveň se potlačuje únava, posiluje kondice a imunitní systém. Je to zkrátka skvělá investice do zdraví.

vířivka

Péče o naši krásku

Pravidelné koupele se ale neobejdou bez správné údržby vody. A stejným způsobem, jak se ošetřuje bazénová voda, tak je třeba pořídit vhodnou chemii do vířivky, abychom měli záruku čisté a zdravé vody pro naše tělo. Chlórová chemie je přirozeně nejúčinnější formou, jak dokonale odstranit všechny nežádoucí látky, je také poměrně dobře finančně dostupná, ale ne každý je s ní spokojený. Nicméně pro takové uživatele je možné lepší pouvažovat o kyslíkové chemii, která je v soukromé vířivce dostačující a skutečně nedráždí nijak pokožku. Kdo by tápal v tom, jak se nejlépe postarat o vodu ve vířivce, může se poradit s odborníky a zvolit tak doporučené přípravky. Poté si nadále užívat dokonalý relaxační odpočinek.