Vztah mezi mužem a ženou je závislý na mnoha ukazatelích. Jistě budete s námi souhlasit, že v první řadě jde o duchovní záležitosti, jinými slovy o morální kvality, jako je spolehlivost, důvěryhodnost, pracovitost, cílevědomost, empatie, laskavost, tvořivost, smysl pro humor atp. V takovém svazku se pak lidé mohou lépe poznávat, porozumí si ve většině oblastech a mohou pak spolu spokojeně žít desítky let. Jenže to ale není vše, nejsme žádní roboti, kteří jen pracují, spí, jí a pijí, a rozmlouvají spolu u společného stolu. Muži a ženy se milují a skrze sexualitu prožívají to nejkrásnější, co ve vztahu může nastat, ale pokud to v sexu začne skřípat, může to významně narušit společné soužití a někdy vést až k rozvodu.

muž a žena

Nenechte to dojít tak daleko a zaměřte se zejména na prevenci kvalitní erekce. Je to docela jednoduché, stačí jen dodržovat známá fakta, která souvisí s postojem vůči výživě a stresu.

partneři v přírodě

Buněčná výživa, jak bychom mohli přezdívat vaši potravu, je základ. V těle nemůže nic fungovat, pokud jej zásobujete alkoholem, fastfoodem, kávou, cigaretami a masem, to vše jsou jedy, a do organismu nepatří. Vyhledávejte naopak prodejny zdravé výživy a nakupujte jídlo převážně tam, poradí vám, jak a čím nahradit maso, rafinovaný řepný cukr a bílou mouku, a samozřejmě tam nakoupíte prakticky vše, co je třeba.

Stres je natolik zdatný nepřítel, že k jeho udolání potřebujete mnoho sil, odhodlání a trpělivosti. Můžete si však vypomáhat i vhodnými přírodními léky, které lidstvo zná již několik tisíc let. Přezdívá se jim adaptogeny, jsou to rostliny, s jejichž pomocí se v organismu docílí hormonální rovnováhy, narušené vlivem stresu, a právě hormonální rovnováha narušuje jak kvalitu erekce, tak i emocionální chování, což může způsobit výkyvy nálad, návaly vzteku a agresivity, a spolu s deficitem magnézia v organismu může vést i k hlubokým depresím a celkovému narušení psychiky a lidské osobnosti.