Příroda je mocná čarodějka a vybavila většinu živých bytostí zuby. Zuby slouží ke mělnění potravy, abychom my lidé i další tvorové mohli nasytit náš žaludek a žít. Bez tohoto mělnění by zažívání prostě nefungovalo tak jak má a trpěli bychom podvýživou a trávicími problémy. Zatímco zvířata musí bojovat o svůj chrup podle přírodních podmínek, nám lidem dokáže s udržením vlastních zubů moderní technika. Nikdo z nás nechce trpět zubními kazy nebo paradentózou. Náročná, bolestivá a drahá zubařská ošetření jsou potom jediným řešením jak se poprat s těmito problémy. Obzvlášť paradentóza může být zákeřná a může se stát, že vám zuby vypadají už v nízkém věku a budete odsouzeni k nošení zubních náhrad.

dentální hygiena

Ideální je udržovat svůj chrup v takovém stavu, aby nám dobře soužil celý život. Základem je každodenní čištění zubů zubním kartáčkem. Umíme si ale zuby správně vyčistit? Čistíme dobře i mezizubní prostory? Používáme dentální nitě a mezizubní kartáčky nebo zuby jen tak přejedeme před spaním nejlevnějším kartáčkem s pastou? Vyčistit si dobře chrup je celkem věda. Správné tahy, jejich počet, sklon kartáčku. Na použité pastě až tak nezáleží, důležitá je technika čištění. A také dobrá volba zubního kartáčku.

zuby

Chcete se naučit jak pečovat o své zuby, aby vám vydržely po celý život? Chcete mít čisté zuby teď hned? Toto je příležitost přímo pro vás stvořená. Na dentální hygieně proniknete do tajů správného čištění vašich zubů a zároveň je hygienistka rovnou vyčistí do bělostné krásy. Ovšem dentálních hygienistek je veliký nedostatek, mnozí za nimi dojíždí do sousedního okresu nebo kraje. Dentální hygiena Praha https://clinicplus.cz/service/dentalni-hygiena/ má ještě volnou kapacitu a věřte, že je škoda tipu nevyužít.Vaše zuby za to stojí. A navíc to vyjde levněji než si za pár let platit drahé protézy, na kterých už jablko neuhryznete a v ústech vás budou jen štvát a tlačit.