Většina z nás, se už někdy zamyslela nad tím, jestli bychom chtěli mít, svůj vysněný dům, podle našich představ. Pokud je to v našich možnostech, a je to reálné, proč ne?! Pokud se rozhodneme pro realizaci našeho sídla, nerozhodují jen peníze. Musíme se rozhodnout, zda ho chceme stavět svépomocí, nebo si najmeme firmu. Každý z nás, má rozdílné názory o tom, jak by měl dům vypadat. Měl by splňovat určitá kritéria, nebo komfort. Ale není to zdaleka vše. Je zásadní i jeho lokalita, a jestli je v okolí nějaká příroda, a k tomu pozemek, který nám vyhovuje.

Dejme tomu, že vše potřebné k tomu, abychom mohli začít, je připraveno. Máme pozemek. Jsme rozhodnutí, že se bude stavět. Místo, na kterém se bude nacházet náš dům, je na odlehlém místě, kde je klid. Okolo nás, jsou lesy, nebo hory. Je to to nejlepší, co nás mohlo potkat. 

Jaký dům je pro nás ten vysněný

village-785628_960_720

Obyčejný domek v lese

I tohle je náš sen. Klasický domek, který sice není na stejné úrovni, jako je ten luxusní, s bazénem a saunou, ale má svoje kouzlo. Radujeme se z toho podstatného, a to je to, že jsme tento dům postavili vlastníma rukama, a s láskou. Naše priorita byla ta, aby byla naše zástavba, tam kde je příroda, a panuje klid. K tomu, aby se nám tu žilo dobře, přece nepotřebujeme něco extra. Není nad to, když vyjdete z domu, a můžete se procházet po lese. 

apartment-3564955_960_720

Rezidence s nádechem luxusu, ze kterého vidíme hory

Po každém probuzení, si na posteli sedneme, podíváme se z okna, a vidíme tu nádheru. Všude kolem nás jsou hory, zeleň, a čerstvý vzduch. Všude je ticho, který nám nenarušuje městský hluk. Ale není to jen o tom, kde se dům nachází, ale zda ho máme takový, jaký jsme ho chtěli mít. Jestli v něm máme ten potřebný komfort. V tomto odstavci se zaměříme především na nadstandard.  Představte si, že Váš dům je skoro celý prosklený. Obklopují ho hory, máte nádhernou zahradu, ze které máte výhled. Máte tu bazén, saunu, nebo whirlpool. Máme dům svých snů, s relaxační zónou, kde se budeme cítit skvěle. Takový domeček, si přejeme asi všichni.

Nezáleží na tom, zda máte obyčejný dům v lese, nebo luxusní dům na horách. Měli bychom se cítit dobře v takovém domě, který jsme si přáli, a který vyhovuje nám.