Říkala jsem si, že když jsme s kamarádkou a s kamarádem sháněli nějakou pěknou zábavu, tak kamaráda napadl nějaký striptýz. A s kamarádkou jsme se na sebe podívaly a nevěděly jsme, co si o tom máme myslet. Jenomže když jsme tak uvažovali, tak jsme se po deseti minutách s přáteli dohodli, že vlastně jste striptýz https://www.striptyz-show.cz/ by nebyla tak špatná volba. Takže rychle jsme si sedli s přáteli k počítači a podívali jsme se na webové stránky striptizshow.cz, kde jsou různé show, co se týkají striptýzu. Byli jsme překvapeni, že to vlastně bude zábava.

Mám ráda tanec.

Taky jsme si na těchto webových stránkách mohli vybrat, jestli bychom chtěli pánský striptýz anebo dámský striptýz. Samozřejmě, že jsme si nakonec vybrali tedy dámský striptýz, protože přítel stále trvá na tom, že na pánský striptýz nepůjde. A nám s kamarádkou to bylo úplně jedno, protože nám to hlavně o zábavu. Jenom že všichni znáte pánské ego. Takže by asi pro přítele byl opravdu velký horor, kdyby viděl pánský striptýz. Takže jsme si domluvili dámský striptýz ve třech a musím uznat, že to byla opravdu veliká zábava. Na zmíněných webových stránkách najdete opravdu mnoho informaci, co se týče striptýzu a dalších informací, které byste chtěli vědět, než navštívíte striptýz.

Mám ráda pěkné show.

Věřte mi ale, že to opravdu veliká zábava a že se vám to bude líbit a že jistě tohle nebude vaše poslední návštěva. Tohle jsem si řekla taky. A byla jsem na striptýzu poprvé a věřím, že to nebylo určitě naposledy, protože jsme si řekli s přáteli, že jednou za dva měsíce navštívíme tuto zábavu, protože je to opravdu veliká sranda a pobavení. Mnoho lidí neví, jaká zábava bude nejlepší, tak za mě bych zkusila opravdu striptýz. A věřte mi nebo ne, ale na striptýzu opravdu není nic špatného, kolikrát tam vidím taky hodně slušné lidi, do kterých bych to ano neřekla. Někdo holt rád divadla, někdo striptýz show. A věřte mi, že zábavy není nikdy dost.