Současná krize v ekonomice ve zdravotnictví předpovídala propadení cen nemovitostí až o několik procent. Nicméně opak se stal bohužel pravdou. Ačkoliv sousta lidí přišla o práci, ekonomika je stále silná a ba naopak střední a vyšší střední třída má peněz stále hodné – ne-li více. Díky tomuto efektu došlo k nárůstu cen nemovitostí ještě více, než se předpokládalo.

Taktéž se ukázalo, že roční nárůst cen nemovitostí je šest až dvanáct procent v závislosti na kraji a městu. Nicméně toto zjištění je vcelku děsivé. Ani zdaleka nepokrývá inflaci. A co z toho plyne? Bohužel to, že kdo si nemůže dovolit bydlení teď, pravděpodobně na tom dohledné době nebude o nic lépe i přesto že stále šetří – čím více našetří, tím více zdraží nemovitosti. Tento efekt není příliš dobrý. Nicméně máme pro vás jedno řešení, díky kterému je na vlastní dům se zahradou reálné dosáhnout i pro ty, kteří nemají mnoho finančních prostředků.

moderní dům

Co takhle zkusit mobilheim? Levné mobilní domy bez problému seženete i za několik stovek tisíc korun – maximálně do dvou milionů korun. No a je to především velmi nízká cena, která z tohoto druhu bydlení dělá výbornou variantu pro všechny ty, kteří si nemohou dovolit klasický zděný dům. Velkou výhodou oproti jiným typům bydlením je i to, že se mobilní domy mohou stavět i na klasické orné půdě. Pokud si tedy k pozemku přivedete elektřinu, nemusíte řešit už nic jiného!

dům na louce

Za nízkou cenu tak dostanete opravdu mnoho – vlastní vybavený dům, ve kterém můžete bydlet nejen v létě, ale samozřejmě i v zimě! Domy jsou dobře zateplené a není tak problém je celoročně obývat. Kromě toho, většina domů je na kolech. Pokud vás tedy jedna lokalita přestane bavit, prostě dům zapřáhnete za kamion a můžete odjet o něco dál! Zkrátka, můžete nám věřit, že se jedná o opravdovou srdcovou záležitost. Tohle bydlení si prostě zamilujete.