Perfektní pomocník při šití

Už jste se zacvičili při šití povlaků na polštáře, deček, nějakého toho dětského oblečení či hraček, a potřebovali byste se posunout dál? Vyzkoušeli jste ušít na sebe samé nějakou tu sukni či tričko, ale nyní se chystáte šít i pro ostatní a zjišťujete, že by bylo jednodušší mít „na kom zkoušet“? Přesně k tomu poslouží krejčovská panna Prima obchod, se kterou nemusí šít jen profesionální švadleny, ale i běžné domácí švadlenky, které šijí pro rodinku nebo jen tak pro radost.

šití je hobby

Jak ale vybrat tu správnou pannu, jaké existují typy a které materiály se pro takový produkt používají? Nabídneme krásné produkty buď s kovovým, nebo s dřevěným podstavcem. Busta je nejčastěji k dispozici v černé a bílé barvě. Pokud by vám ovšem barva nevyhovovala, určitě si můžete zvlášť zakoupit barevný potah a rozveselit si tak pannu podle vlastních představ. Dle našeho názoru je důležité, že je krejčovská panna relativně lehká, ačkoli je pevná – snadno ji přenesete kamkoli budete potřebovat a celkově s ní bude dobře manipulovat i při práci. Pokud plánujete šít opravdu různorodé velikosti, pak nabízíme i individuálně nastavitelnou, díky které si rozměry upravíte dle aktuální potřeby.

Švadlenky často šijí i na děti, a pokud se chcete věnovat takovému šití pravidelně, případně přímo na zakázku, můžete si ze sortimentu vybrat přímo krejčovskou pannu na dětské šití.

krejčovská panna

Pro profesionální švadlenky i na prodejnu

Ať už jste profesionál, který má i svůj vlastní obchod, vlastníte pouze obchod nebo snad ukazujete zákaznicím hotové projekty v ateliéru, pak doporučujeme také výstavní kovovou pannu, díky které bude oblečení vypadat naprosto perfektně. Hezky naaranžované šaty zaujmou zákaznici určitě více než jen položené na stole či pověšené na ramínku. Jděte naproti svému štěstí, pomozte si k zajímavějším zakázkám a většímu odbytu, takové počáteční investice do svého podnikání určitě nebudete litovat.